52 mniej lub bardziej ciekawe wyobrażenia urządzeń Apple
Posted on Sierpień 3, 2009 by MacKozer
Sezon ogórkowy trwa na całego, a w serwisach traktujących o Apple, tablet już niemal trafił do Apple Store, zaniesiony przez samego Jobsa, któremu ktoś ostatnio zrobił zdjęcie jak przechodził przez przejście dla pieszych. Można by rzec wakacyjna bieda informacyjna zamienia pewne serwisy w prasę kolorową. Tymczasem serwis AppStorm przedstawił dzisiaj podsumowanie różnych konceptów urządzeń Apple. Niby nic nowego, ale chyba jeszcze nikt nie zebrał tych wszystkich projektów w jednym miejscu.

autor: Yann Le Corroler
Znalazły się tam różne projekty tak popularnego ostatnio tabletu, wytwory wyobraźni na temat MacBooków (z czego jeden jest niemal na pewno fałszerstwem stworzonym na potrzeby rosyjskiej prasy), Maków Pro, Mini, czy innych modeli Macintoshy, są tam też różne wariacje na temat iPhone, w tym projekty tak wyczekiwanego przez niektórych (byli tacy co chcieli się ze mną w styczniu o to zakładać) iPhone Nano, różne projekty iPodów, centrów multimedialnych (Media Center) oraz wielu innych urządzeń (np. pokładowy komputer dla Audi).

autor: Maverick
Mnie najbardziej spodobały się projekt czarnego Mac Tab- czyli tablicy, komputera naręcznego MacPad w postaci slidera, oraz koncepcja MacBook Touch w postaci szerokiego, zginanego wyświetlacza.

autor: Tommaso Gecchelin
Więcej, bo aż 52 projekty znajdziecie pod adresem: http://mac.appstorm.net/roundups/52-gorgeous-apple-concept-products/
|
|
-
kociokwik


