Ciekawe skórki i etui na iPady od LaCie, Incipio i Skooba Design

Posted on Luty 3, 2010 by

Pojawia się już coraz więcej akcesoriów dla niedostępnego jeszcze w ofercie, a zaprezentowanego niedawno tabletu od Apple, czyli iPada. Wydaje mi się, że w temacie samych akcesoriów rozszerzających możliwości urządzenia, to samo Apple pokazało już dużo (choćby dock z klawiaturą po Bluetooth), tak więc to, co prezentują inne firmy, to głównie różnego rodzaju skóry, etui czy torby do noszenia nowego urządzenia. Wspomnieć wypada więc o propozycjach firm LaCie, Incipio i Skooba Design.

Najciekawiej prezentuje się moim zdaniem powyższe etui z oferty LaCie. Firma co prawda nie promuje jej jako etui na iPada, ale na laptopa o ekranie 10,3 cala. Wykonana jest z pianki z neoprenu i podszyta zamszem. Dostępna jest w pięciu kolorach (czerwony, niebieski, pomarańczowy, różowy i czarny) i kosztuje 14,99 dolarów USA. W ofercie dostępne są też warianty dla MacBooków.

Ciekawie prezentują się także zaprezentowane powyżej skórki ochronne na iPady firmy Incipio. Już niebawem będą one dostępne w sprzedaży.

Ciekawą skórkę ochronną na iPada zaprezentowała też firma Skooba Design. Skórka Neo-Sleve kosztuje 19,95 dolarów i podobnie jak produkt LaCie wykonana jest z neoprenu. W ofercie firmy znaleźć można też torbę na iPada, która jednak mnie osobiście się nie podoba.

PuzzleMe

Comments (2)

 

  1. Wujas pisze:

    Co raz więcej więcej akcesorii… Ciekawe jak bedzie sie sprzedawal iPad

  2. [...] na stronie Lacie znalezione via mackozer Rating 3.00 out of 5 Share/Save Subskrybuj Zostaw swój komentarz poniżej: Tagi: [...]

Leave a Reply