Edycja prezentacji Keynote na iPadzie

Posted on Luty 4, 2010 by MacKozer

Serwis TidBits udostępnił na YouTube ciekawe wideo z części praktycznej prezentacji iPada, na którym można obejrzeć tworzenie prezentacji w Keynote na tym urządzeniu.

Muszę przyznać, że robi to całkiem dobre wrażenie, choć funkcja zaznaczania i zakreślania poszczególnych elementów kojarzy mi się z ekranem medialnym w porannym programie stacji TVN24 (widzowie tej stacji wiedzą o co mi chodzi).

Zobaczcie sami:

embedded by Embedded Video

YouTube - oglądaj w sewisie

promuj

Comments (3)

 

  1. adamski mówi:

    Ten poranny ekran to to co wstawialem na bloga – kreacja Jeffa Hana, tego co to wszystko obmyslil zanim iPhone sie pojawil ;) YouTube -> search -> “jeff han” albo “perceptive pixel” ;)

  2. k-kolacz mówi:

    Ja od dnia premiery widzę iPada w rękach prezenterów faktów, wydarzeń itp. Bardzo dobrze by to wyglądało i niewykluczone, że stacje sięgną po takie rozwiązanie [no może TVP niekoniecznie ;) ]

    Pzdr.

  3. adamski mówi:

    @k-kolacz – dokladnie, swietna mysl! na pewno skorke TVNowa sobie zrobia ;)

Leave a Reply