Apple iPhone 4: biały model raczej dopiero w 2011 r.

Ciekawą informację podaje dzisiaj serwis Touch Reviews o wiadomościach rozsyłanych przez brytyjski Orange do osób zainteresowanych kupnem białego iPhone 4 o przesunięciu terminu pojawienia się tego urządzenia w Wielkiej Brytanii na przyszły rok. Interesujące jest zwłaszcza to, że Orange nie wspomina tylko o swojej ofercie, ale wypowiada się bardziej ogólnie, o dostępności białego modelu w ogóle.

Zjednoczone Królestwo znajduje się zwykle na liście pierwszych państw poza USA, w których pojawiają się nowinki mobilne od Apple. Tak było ze wszystkimi modelami iPhone oraz z iPadem. Jeśli więc biały iPhone 4 nie pojawi się tam do końca roku, może to równocześnie oznaczać przesunięcie terminu premiery w USA.

Pozostaje też pytanie czy Orange dostało te informacje bezpośrednio od Apple czy są to jedynie podejrzenia albo próba nakłonienia klientów do kupna modeli z czarną obudową.

Tymczasem  – jak donosi AppleInsider – czarny iPhone 4 wciąż jest wyprzedany w niemal połowie amerykańskich Apple Store. Jak widać popyt na nowe urządzenie nie ustał nawet 7 tygodni po premierze i problemach wizerunkowych związanych z wadliwą konstrukcją anteny czyli tzw. antennagate.

Źródło: Touch Reviews

 • Ja właśnie przedwczoraj dostałem swojego po miesiącu czekania. Co ciekawe, od 2 dni próbuję zrobić „death grip” i mi nie wychodzi. Nie mam pojęcia od czego to zależy, ściskanie anteny nie przynosi żadnego efektu albo wręcz… powiększa zasięg (serio).

 • @Paweł Opydo: Ręce, które leczą 🙂

 • Creature

  rece izolujace 😀

  moze masz poprostu bardzo suche palce i jest sbyt mala przewodnosc elektryczna

 • Tomek Sitkowski

  @Paweł Opydo: Cześć, jeśli można spytać – w jaki sposób zamówiłeś? Allegro? Jakoś inaczej?

  Pozdrawiam,
  ts

 • gregor

  Pierodlenie o szopenie 🙂 Apple być może bez wiedzy userów usprawniło antene i po krzyku …. a biały …. jak to w poprzednim będzie białym krukiem 🙂 Czekam na info kiedy w ogole w PL

 • ekke

  @ Paweł: zapewne pijesz dużo wody bogatej w odpowiednie elektrolity, które w konfrontacji z Twoim organizmem usprawniają proces przewodnictwa 😉 .

  Spekulowano, że białas został wykupiony przez polskiego biznesmena stąd opóźnienia. Mówiono, że proces stworzenia białego wymaga większego nakładu pracy i czasu bo biały nie może się odbarwiać itd.

  i znowu – bialy, staje się ferrari, na który trzeba czekać długimi miesiącami. i na który dzięki takiemu zjawisku, apetyt rośnie. ja bym nie czekał. mam bialego 3gs i starcza ;]