iPhone: Wideorozmowy Skype teraz także przez 3G

Posted on Grudzień 30, 2010 by

Najnowsza aktualizacja Skype dla iPhone przynosi możliwość prowadzenia rozmów wideo także wtedy, kiedy znajdujemy się jedynie w zasięgu sieci 3G.

Nie miałem jeszcze możliwości przetestowania jakości tych połączeń, na pewno jednak Skype zastąpi aplikację Tango, która jako jedyna pozwalała dotąd na tego typu połączenia.

Skype dla iPhone dostępny jest w AppStore za darmo.

  • kris

    wszystko smiga pozytywnie :) na i4 … pozdrawiam

  • http://custom.name/ Custom

    Krystianie – uważasz, że aplikacja długo poleży w AppStore? Wszak obiło mi się kiedyś o oczy, że Apple ma jakieś problemy, że nie pozwala na połączenia inne, niż standardowo przez iOS. Czy to prawda?

  • lukaszbik

    na 3gs potwierdzam:D dzwonilem wlasnie do dziewczyny w londynie:D

  • http://www.lastfm.pl/user/marcio6665 Marek

    I znowu coś nie dla iPhone 3G…

  • madhunt3r

    Na iPhonie 4 normalnie można z przedniej kamery od FaceTime korzystać? Bo 3G i 3Gs nie mają z przodu.

  • http://www.mackozer.pl MacKozer

    @madhunt3r: tak, można, tak samo jak w Tango, programie który także pozwala na rozmowy wideo po sieci 3G.

  • madhunt3r

    Dzieki MacKozer :) Widzę, że też jesteś z Łodzi, powiedz mi jak ip4 się sprawuję pod względem zasięgu, występuję ten „uścisk śmierci”?

  • Marek

    To było do przewidzenie ze strony skype (i dobrze), po tym jak Stefan pokazał FaceTime ;)