Czy dzielicie się z Apple opiniami?

Serwis OS X Daily zwrócił moją uwagę na stronę w serwisie Apple.com, o której istnieniu długo nie zdawałem sobie sprawy, a pozwalającą na podzielenie się z Apple opinią o produktach tej firmy.

Naszą opinię możemy wyrazić właściwie na temat każdego produktu, od Maca Pro po iPoda Shuffle i aplikacje. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni produkt i wypełnić formularz.

Możemy w ten sposób zgłosić nie tylko problemu lub wady ale i nasze pomysły na nowe funkcje, które w przyszłości być może rozszerzą dane urządzenie.

Czy ktoś z Was korzystał kiedyś z tej formy komunikacji z Apple?

Strona Product Feedback w serwisie Apple.com

Categorized: Apple
Tagged:
 • stojak1030

  Właśnie podzieliłem się swoją opinią. Również nie wiedziałem o istnieniu tej strony.

 • Di

  Ciekawe czy jest to tak samo aktywne jak feedback do softu Apple… Ostatnio okrutnie się zawiodlem jak po zakupieniu Keynote okazało się, ze posiada on błąd występujący podczas eksportu do QuickTime, który widziałem, ze istnieje od co najmniej 2006 roku. Który to mamy teraz ? No tak już 2011 hmmm… 5 lat i zero odzewu na ten feedback :] Żeby nie było błąd dosyć istotny, bo wyeksportowany filmik ma totalnie rozjechany dźwięk, a slajdy maja całkiem inne czasy. Podsumowując gdy ktoś chce zrobić prezentacje z dźwiękiem wychodzi totalny chaos. Żeby było lepiej te czasy są rożne nawet na dwóch macach z Keynotem :] Podobno dlatego, ze maja inne procesory wiec maja inna wydajność. Bez komentarza. Ech… Feedback. Co lepsze miałem Keynote 08 i naiwnie kupiłem 09 myśląc ze po tylu zgloszeniach naprawia to do dziś….

 • Tomasz

  Fajna sprawa, pozostaje kwestia co pracownicy Apple robią z tą wiedzą no i czy kontaktują się dalej z osobą zainteresowaną tematem.

 • Marucins

  Di – wiem o czym piszesz robiłem prezentację i efekt końcowy był taki że przeniosłem się do PowerPointa :\

 • I naprawdę ktoś wierzy, że trafia to gdzie indziej niż w próżnie?

 • QDS

  Oczywiście, że Apple Feedback czyta.
  Pisałem kiedyś o tym przy okazji problemów z Pages.
  Zapraszam, (głównie ostatni post)
  http://minimalmac.pl/forum/viewthread/359/

  Jeśli macie jakieś problemy, czy to z programami, lub np. z błędnym tłumaczeniem systemu, serdecznie was zachęcam do korzystania z Feedback – to najskuteczniejszy sposób na komunikację z Apple.

  Powiem więcej – jeśli ktoś podnosi krzyk na forach czy blogach w sprawie jakiegoś błędu, a nie zgłasza tego do Apple to dla mnie jest czystym pieniaczem.

  Przez kilka ładnych lat miałem bezpośredni kontakt z pracownikami Apple Europe i wiem, że te informacje wysyłane przez userów traktuje poważnie.