Rozrywka NaszeMiasto.pl dla iPhone.

Serwis NaszeMiasto.pl wypuścił właśnie swoją własną aplikację w App Store o nazwie Rozrywka NaszeMiasto.pl. Nie wspominałbym o niej gdyby nie to, że to świetny, aktualizowany na bieżąco informator o ogromnej liczbie imprez rozrywkowych, kulturalnych i sportowych jakie odbywają się w Polsce.

To co najważniejsze, to oczywiście możliwość wyświetlania tylko informacji z regionu. Program wykorzystuje usługi geolokalizacji. Możemy ograniczyć się do wybranego miasta lub okolicy, informacji o imprezach kulturalnych, rozrywkowych, sportowych czy repertuaru kin. Stuknięcie w wybrane z nich wyświetla bardziej dokładną informację, a samo wydarzenie możemy dodać do systemowego kalendarza, podzielić się nim ze znajomymi na Facebooku, otworzyć dedykowaną mu stronę www lub podejrzeć na mapie, gdzie dana impreza się odbędzie. Przydaje się też właśnie mapa z naniesionymi wszystkimi wydarzeniami jakie odbędą się w naszej okolicy w najbliższych dniach.

Listę wydarzeń możemy sortować względem czasu, dystansu od miejsca, w którym się znajdujemy lub nazwy, możemy też zawęzić ją do dnia dzisiejszego, tygodnia lub zbliżającego się weekendu. Dodatkowo w programie wyszczególniono repertuar kin, co także się przydaje.

Program Rozrywka NaszeMiasto.pl dostępny jest App Store za darmo.

  • No cóż, prawda, że super!?

  • Dolla

    Dla mnie jak na razie bomba. Spróbuję zaplanować sobie najbliższy weekend. Zobaczymy czy apla da radę!