Firewall dla iPhone’a i iPada.

To bardzo prosta gra, ale w takiej właśnie prostocie tkwi jej siła. Mowa o grze Firewall dla iPhone‚a i iPada, w której obsługujemy zaporę sieciową, mającą bronić nasz komputer przed nadlatującymi z różnych stron zagrożeniami.

firewall-iphone

Nasza zapora sieciowa to dosłownie tarcza, złożona z różnokolorowych elementów. Każdy z nich stanowi osłonę przed jednym typem zagrożenia. Musimy więc obracać ją tak, by zneutralizować wirusa czy inny szkodliwy kod nadlatujący w kierunku naszego komputera.

firewall-ipad

Początkowo jest prosto, mamy tylko dwa lub trzy kolory. Później robi się coraz trudniej, a i figury geometryczne, których kształt przyjmuje nasza zapora, nie ułatwiają zadania.

Firewall ma ładną grafikę, i podkład dźwiękowy, choć oczywiście jak każda tego typu prosta gra, cechuje ją w po jakimś czasie pewna monotonia. Tak czy inaczej, pozycja warta polecenia fanom tego typu prostej rozrywki.

Firewall dla iPhone’a i iPada w App Store za 0,89 €.

Firewall – Hidden Games
Firewall - Hidden Games

 • Obiecane kody na Firewall dla iPhone‚a i iPada. Kody można zrealizować w aplikacji App Store na iPhone lub iPadzie. W głównym oknie, na dole należy stuknąć w przycisk Redeem, zalogować się i wkleić kod (czasem przyda się nacisnąć spację i delete, by podświetlił się przycisk Redeem). Kod można też zrealizować w aplikacji iTunes na Maku lub PC z windows. W górnej belce w widoku iTunes Store należy kliknąć na nasz login i wybrać redeem.

  Oto kody:

  66FAEP74L7Y4

  EPTJ7Y9XFPXJ

  7WHPY7XFJHP7

 • Marcin Stempień

  66FAEP74L7Y4 dzięki 🙂

 • krisk233

  EPTJ7Y9XFPXJ
  dzięki