App Santa czyli przeceny na świetne programy dla iOS

Z okazji zbliżających się świąt kilkunastu deweloperów popularnych i nie ukrywam, że bardzo dobrych aplikacji, zdecydowało się w ramach wspólnego projektu pod nazwą App Santa, zaoferować je po znacznie obniżonej cenie. Jest w czym wybierać i warto skorzystać z tej okazji.

Zrzut ekranu 2013-12-20 o 20.16.28

W ramach promocji można dostać w tańszej cenie następujące programy:

clear-ipad-01

Clear+ uniwersalna wersja prostej, ale za razem genialnej aplikacji do tworzenia i zarządzania listami rzeczy do zrobienia. Clear+ przecenione zostało do 1,79 €. Więcej o Clear+ pisałem na moim blogu na MyApple.

Clear+ w App Store w cenie 1,79 €.

Clear+ Task and To Do List

 

tweetbot-3-01

Tweetbot 3 for Twitter dla iPhone‚a. Tego programu nie muszę chyba Wam przedstawiać. To najnowsza zgodna z iOS 7 wersja tego popularnego i jednego z najlepszych klientów Twittera. Program został przeceniony do 1,79 €. O Tweetbot 3 pisałem TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ.

Tweetbot 3 w App Store w cenie 1,79 €.

Tweetbot 3 for Twitter – iPhone

1password-iphone-01

1password dla iOS. Myślę, że to kolejny program, który każdy zna lepiej lub gorzej. Nie wiem co bym bez niego zrobił, gdzie i jak zapamiętałbym wszystkie hasła, loginy, dane kart, piny itp. Program posiada także wbudowaną przeglądarkę web, która pozwala na wygodne logowanie do serwisów internetowych. 1Password dla iOS został przeceniony do 8,99 €.

1Password dla iPhone’a i iPada w App Store w cenie 6,99 €.

1Password – Password Manager

dayone-promocja

Day One w wersji dla iPhone’a i iPada to świetna aplikacja do tworzenia różnego rodzaju dzienników, pamiętników. Zautomatyzowana, pozwala dodawać nie tylko tekst ale m.in. zdjęcia i mapy. Jedna z ładniejszych i ciekawszych aplikacji, choć osobiście przyznaję, że do dzisiaj nie mam pomysłu jak ją wykorzystać. O day One pisałem jeszcze w 2011 roku, recenzując pierwszą wersję tego programu. Day One został przeceniony do 2,69 €.

Day One w App Stor w cenie 2,69 €.

Day One

vesper-aktualizacja-01

Vesper dla iPhone’a. To bardzo prosty ale za razem bardzo ładny notatnik dla iPhone’a, stworzony m.in. przez Johna Grubera z Daring Fireball. O Vesper pisałem TUTAJ. Vesper został przeceniony do 2,69 €.

Vesper dla iPhone’a w App Store w cenie 2,69 €.

Vesper: Elegant Notes

Wśród innych programów, które zostały przecenione, a o których nie jestem specjalnie w stanie powiedzieć nic więcej znalazły się:

Clanedars by Readdle: 2,69 €.

Calendars 5 – Smart Calendar and Task Manager

Mileage Log+: 4,99 €.

Mileage Log+

Launch Center Pro: 2,69 €.

Launch Center Pro

Screens VNC: 13,99 €.

Screens VNC

Printer Pro: 2,69 €.

Printer Pro

Delivery Status touch, a package tracker: 2,69 €.

Delivery Status touch, a package tracker

Scanner Pro by Readdle: 2,69 €.

Scanner Pro by Readdle

PCalc – The best Calculator: 5,99 €.

PCalc – The Best Calculator

PDF Converter: 2,69 €.

PDF Converter
.

Ciekawy jestem, który z tych programów kupicie w promocji?

Pełna lista dostępna jest na stronie App Santa.